Vzkazy

Subscribe vzkazů
Upozornit na
guest
178 Vzkazů
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
ZKO Holice

Od nového roku se zavádí na cvičáku poplatek za využití placu ve výši 50Kč. Poplatek se týká nečlenů ZKO Holice. Poplatek se bude vybírat za každou naštěvu cvičáku.

ZKO Holice

Zdravím. Jako každý rok tak i letos je potřeba vybrat členský příspěvek. Poplatek pro Český kynologický svaz (členská známka).Prosím kdo je členem ZKO Holice a chce být i v roce 2023 ať mi zašle 850,-Kč na č.ú 1028461727/5500 do zprávy pro příjemce uveďte svoje jméno. Nečleni, kteří by se rádi staly členy ZKO Holice ať mě prosím kontaktují a já jim zašlu či sdělím údaje, které budu potřebovat. Kontaktovat mě můžete na meilu : info@zko-holice.cz , nebo osobně na cvičáku.Členské známky dodám hned jak přijdou.

Martin

Ahoj, zítra máme u nás v Sezemicich zkousky a tak nedorazim.

vojta

Krasojízda pokračuje. A opět na scéně naše Natuš se svým psým partákem Fidem, kteří tento víkend úspěšně splnili zkoušku BH-VT. Tímto jim chci pogratulovat a zárověn popřát mnoho dalších úspěchů.

vojta

Ahojky lidi . V sobotu 14.5 by jsme chtěli udělat na cvičáku menší akcičku spojenou s grilováním. Jednalo by se o uklid kolem vagónu, dodělání přístřešku, menší uklid ve vagónu, a natíráni odkladaček a přístřečku. Rád bych pozval všechni aktivní cvičící. Veškeré potřebné věci a nářadí obstaráme s Adamem. Mělo by být nadhérné počasí tak přoč toho nevyužít a neskulturnit cvičak k světu spojenou s grilovánim a pokecem u menší práce. Rád bych kdo bude mít zájem nám pomoct tak at napíše pod příspěvek nebo kdo bude mit dotaz tak taky. Děkuji za pozornost

Martin

Ahoj cvičící i necvičí .Od tohoto patka do 20.5.jsem pryč.Tak si hrajte a chci vidět pokrok!

vojta

Tento rok je rok zkoušek. A další z naších řad, kdo uspěšně složil zkoušku BH-VT je Olča se svým part´ákem Lokym. Tímto jim blahopřeji. A přeji mnoho dalších uspěchu.